Dejas bērniem

Svarīgākais

  • Vecuma kategorijas:
    • 7…12 (sākumskolas vecuma bērni)
  • Valodas: latviešu
  • Tips:
    • pēcpusdienas (12:00-17:00)
  • Pulciņa norises vieta: Krišjāņa Valdemāra iela 65, Rīga
Pieteikties pulciņam

Galerija

Nav attēlu

Apraksts

Dejas bērniem nodarbībās tiek apgūtas deju horeogrāfijas pie dažāda stila mūzikas. Gan populārākiem dziesmu hitiem, gan jau sen pazīstamajām dziesmām.

Nodarbībās tiek apgūtas dažādu soļu kombinācijas, kur bērni izjūt mūzikas ritmu un apzinās deju kustības. Nodarbību laikā tiks pievērsta liela uzmanība bērnu stājai un pareizai elpošanai! Deja palīdz bērnam attīstīt pašpārliecību, uzlabo koncentrēšanās spējas un asinsriti, iemāca saprast gan sevi, gan pieņemt apkārtējos un palīdz atklāt bērna radošo domāšanu. Dejas ir lielisks sākums bērna turpmākai attīstībai.

Nodarbībās bērniem vecumā no 8 līdz 12 gadiem tiks sniegta iespēja attīstīt radošo domāšanu un veidot deju horeogrāfiju pašiem. Dažādi radoši uzdevumi un vingrinājumi palīdzēs bērniem izdomāt savu radošo risinājumu un pašiem izjust deju ritmus. Mūzikai un kustībai bērniem vecumā no 8 līdz 12 gadiem ir būtiska nozīme, jo tiek attīstītas vispārējās fiziskās spējas. Vispārējās fiziskās sagatavošanas uzdevums ir nodrošināt visu svarīgāko fizisko spēju attīstīšanu, optimālu vispārējo darbaspēju sasniegšanu.

Nodarbībās bērns mācīsies koordinēt savas kustības un izpaust emocijas deju veidā. Tiks pievērsta uzmanība muzikalitātei un dejas ritmam. Aktīva dejošana palīdz stiprināt sirdsdarbību un attīstīt izturību.

Dejas rada labvēlīgus apstākļus kustību apgūšanai. Bērns nodarbības laikā izaicinās sevi, pierādīs savas spējas un iegūs gandarījuma sajūtu un jaunus draugus. Dažādi radoši uzdevumi un vingrinājumi nevien palīdzēs bērnam nostiprināt kustību tehniku, bet arī izjust radošumu mūzikas ritmā. Draudzīgs kolektīvs palīdzēs ātri iejusties deju grupā.

Nodarbības paredzētas 8 līdz 12 gadu vecuma bērniem. Pirmā nodarbība bez maksas! Lūdzu pieteikties, pirms nākšanas uz nodarbību!

Karte